Construct

Mechanické zabezpečení vozidel proti krádeži CONSTRUCT

        Nejúčinnější způsob ochrany vašeho vozu před odcizením je použití mechanického zábranného prostředku, který není závislý na autobaterii a nejde odblokovat pomocí rušiček či jiných podobných zařízení. Mechanické zabezpečení CONSTRUCT je masivní systém, který je pevně spojen s vozem pomocí bezpečnostních trhacích šroubů. Jeho překonání na ulici je prakticky nemožné, je náročné nejen na čas i vybavení, ale rovněž způsobuje značný hluk.

        Vyrábí se výhradně v České republice v závodě ve Velkém Meziříčí, a to již od roku 1991. Tzv. zámek řadící páky, kterého se vyrobilo už téměř 2 000 000 kusů, využívá originální technické řešení a je vyroben z vysoce kvalitních a odolných materiálů. U mechanických převodovek blokuje CONSTRUCT zařazený zpětný převodový stupeň, u automatických převodovek polohu Parkování.

        Zabezpečení splňuje přísné požadavky na konstrukci, funkčnost a celkové provedení. Odolává tepelným a chemických vlivům, použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem. Jeho účinnost není závislá na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla. Velký důraz je kladen na zámkovou vložku, která je jednou z nejexponovanějších částí v případě napadení. Zámková jednotka je vybavena základní řadou s pěti hlavními stavítky a vnitřní stavítkovou řadou a dále doplňkovými bočními stavítky, čímž je zaručen vysoký stupeň bezpečnosti.

        Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod (např. vytržením jádra vložky), stejně tak jako pomocí metod nedestruktivních (např. metoda Bump-key). Zámková vložka splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

        Vzhledem k vysoké kvalitě zabezpečení CONSTRUCT poskytuje výrobce kromě standardní zákonné záruky i prodlouženou variantu až na 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce.

        Špičkovou kvalitu mechanického zabezpečení CONSTRUCT zohledňují také pojišťovny a leasingové společnosti, které poskytují při jeho instalaci do vozidla slevy na pojistném. Díky nim se investice do MZ CONSTRUCT majiteli během pár let vrátí.

 

[singlepic id=58 w=320 h=240 float=center]Comments are closed.